Propagace WebExpa probíhá v tramvaji

úterý, 02. září 2014, 09:26 Aktuality, Internet & Mobil, Marketing MediaGuru

Ve dnech od 12. do 14. září proběhne v Praze již sedmý ročník konference WebExpo 2014. Na konferenci se představí účastníkům více jak 1 400 online expertů a 80 řečníků z celého světa, kteří si navzájem předají nové zkušenosti a poznatky ze svých oborů.

„Tento ročník jsme se snažili pojmout trochu jinak a tak na návštěvníky čeká řada změn. Nově se například konference stěhuje z budovy Vysoké školy ekonomické v Praze přímo do centra hlavního města, program pomáhali skládat nejznámější čeští profesionálové a další. Z toho důvodu jsme se rozhodli i pro odlišnou komunikaci,“ řekl Pavel Fuchs, marketingový šéf letošního WebExpa.

WebExpo

Jako plochu nesoucí pozvánku na konferenci si konference vybrala tramvaj pražské MHD. „Každé ráno vyrazí z vozovny tramvaj nesoucí vzkaz ,Tohle je WebExpo tramvaj. Uvnitř najdeš lístky zdarma.‘ Chtěli jsme získání lístků udělat pro lidi zajímavější. Pokud mají štěstí a naleznou WebExpo tramvaj stačí na adrese, která je v tramvaji promována, vyplnit místo, číslo tramvaje a e-mail a hned jsou ve slosování o volné vstupy na konferenci. Losuje se každý den,“ řekl Fuchs.

-kch-