Autor textu MediaGuru
Raiffeisenbank přichází s novou kampaní se soukromým detektivem Arturem
v hlavní roli.
Na podzim představí Raiffeisenbank svůj nový komunikační koncept, v němž spojí hranou reklamu s komiksem. První kampaň, která poběží od 15. září, podpoří svůj nový účet eKonto Smart, které nabízí vedení účtu a výběry ze všech bankomatů v České republice zdarma. Kampaň bude probíhat v televizi a na internetu. V průběhu podzimu budou postupně komunikovány také podnikatelské účty a spotřebitelské úvěry.
„V poslední době se banky předhánějí ve vychvalování sebe sama, ale z jejich reklam se vytrácí klient, my jej do spotů chceme navrátit. Chceme přinést vizuálně silný koncept okořeněný typicky českým humorem," říká marketingová ředitelka Raiffeisenbank Hana Kovářová.
Hlavním hrdinou nových spotů bude životem ostřílený soukromý detektiv Artur ztvárněný španělským hercem Victorem Solé. Spoty byly natáčeny v prostorách bývalého cukrovaru v Lázních Toušeň.
Kreativa vznikla v dílně agentury McCann. Režie se ujal Goran Marojevič, za kamerou stál Jan Velický.
-kch-
Autor textu MediaGuru
Popáté startuje kampaň „Recykluj mobil se Zásilkovnou“, nad níž
záštitu opět převzala Simona Babčáková.
Bannerová reklama má na zaujetí diváka jen zlomky vteřin. O to
důležitější je, jak pracuje s tváří, produktem a emocemi. Na to, co
v současné bannerové brandové i výkonnostní reklamě funguje, se
zaměřil webinář agentur Behavio a Taste.
Žebříček investic do reklamy mezi prodejci spotřební elektroniky vede
Alza.cz.