České aerolinie spouští valentýnskou kampaň

středa, 21. ledna 2015, 15:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

České aerolinie spouští ve středu valentýnskou kampaň se sloganem: „Leťte s vaší láskou kamkoli“. Je zaměřena převážně na český a ruský trh a poběží až do 13. února 2015.

Vizuál valentýnské kampaně Českých aerolinií
Vizuál valentýnské kampaně Českých aerolinií

Hlavním sdělením první letošní velké kampaně Českých aerolinií je nákup cenově zvýhodněných letenek do evropských metropolí nebo v případě ruského trhu do Prahy jako ideálního valentýnského dárku. Nová kampaň Českých aerolinií současně zdůrazňuje nejnižší možnou cenu letenky, která je dostupná pouze po omezenou dobu.

„Valentýnské kampaně historicky patřily vždy k těm nejúspěšnějším promo akcím, které České aerolinie připravily,“ komentuje Ján Tóth, ředitel Českých aerolinií pro Obchod a marketing, a dodává, že v období nízké sezóny je to silný nástroj podporující prodej letenek na tzv. eurovíkendy.

Valentýnská kampaň bude komunikována prostřednictvím online i offline médií. Na českém trhu se s vizuálem kampaně setkají čtenáři a návštěvníci webových portálů, například iDnes.cz, Seznam.cz, Novinky.cz, ČSFD.cz nebo GolfChannel.cz. Bude rovněž podpořena reklamou na webových stránkách společnosti a profilech Českých aerolinií na sociálních sítích. Dále bude kampaň v Praze využívat indoorové i outdoorové nosiče.

Na zahraničních trzích kampaň poběží zejména přes online kanály prostřednictvím Google Adwords, dále pak cestovních agentur a na webových stránkách ČSA.

Kampaň byla připravena in-house.

-kch-