ČOV a Škoda připravují speciální formát pro ČT

čtvrtek, 19. února 2015, 07:31 Aktuality, Marketing, TV MediaGuru

Český olympijský výbor připravuje v rámci své prodlouženého partnerství se společností Škoda Auto speciální televizní formát pro Českou televizi. V projektu Škoda Olympijské jízdy budou společně přinášet setkání s výraznými osobnostmi českého sportovního života.

Půjde o tří- až čtyřminutové rozhovory, které se budou natáčet přímo ve vozech Škoda během cesty na sportovní události. „Chceme sportovce představit trochu netradičně, ptát se jich, jak se cítí, jak osobně událost vnímají či jak se jim trénovalo,“ přibližuje předseda ČOV Jiří Kejval. Projekt bude propojen se sociálními sítěmi, aby se do rozhovorů mohla svými otázkami zapojit i internetová veřejnost. Podobou by se měl blížit projektu „The Open Drive“, který automobilka Kia připravila na loňské Australia Open.

Poprvé se projekt představí u příležitosti květnového Mistrovství světa v ledním hokeji, které se bude konat v Praze a Ostravě. Rozhovory budou vysílány v rámci hokejového studia České televize. V budoucnu se stane součástí Olympijského magazínu.

-kch-