Mafra spustila nové online stránky České Zakázky

úterý, 17. února 2015, 09:22 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Mediální skupina Mafra spustila nový web České Zakázky.czMá pomoci firmám k získání nových obchodních příležitostí od veřejných zadavatelů. České Zakázky.cz patří do webového portfolia AAApoptavka.cz, které v lednu dokončilo fúzi s Mafrou. Server devět let přináší nové zakázky ze soukromého a veřejného sektoru.

V současné době má AAApoptavka.cz přes 270 tisíc dodavatelů, z nichž 48 % využívá zasílání veřejných zakázek na e-mail. „Zájem o službu veřejné zakázky dlouhodobě roste i mezi menšími a středními firmami. Proto jsme se rozhodli zpřístupnit tuto službu širší veřejnosti. Uživatelé najdou na webu České Zakázky.cz nejen informace o nově vypsaných zakázkách, ale také odborné články, zákony, vzory smluv a nabídky školení a řadu rad,“ uvedla Veronika Hrubá, projektová manažerka serveru.

Na stránkách serveru České zakázky se mohou firmy registrovat prostřednictvím registračního formuláře. Zpoplatnění služby v řádech stovek korun měsíčně poté umožňuje dodavatelům nahlížet do dokumentace a získat kontakt na zadavatele veřejné zakázky.

-mav-