Staropramen v kampani využívá 10 variant pre-rollů

úterý, 31. března 2015, 17:01 Aktuality, Reklama MediaGuru

Pivní značka Staropramen ve své hlavní letošní kampani reaguje na pokles návštěvnosti v českých hospodách. Kampaň proto staví na připomenutí: „Na jednom dobrém pivu lze všechny poznat nejlíp!“

Kampaň bude k vidění v televizi na stanicích skupiny Prima.

Intenzivně bude značka komunikovat také na sociálních sítích, v deseti tematických variacích se představí v rámci pre-roll formátů na YouTube a iPrima. Deset různých začátků videí vychází ze znalosti nejčastěji navštěvovaných kategorií videí: sportovní videa, hudební videa, zvířata, vaření a recepty atd.

Komunikaci doplní od začátku dubna také mobilní aplikace Pivo?!, přes kterou bude možné kamarády či kolegy pozvat jednoduše na pivo. „Chceme lidem připomínat, že by si měli spolu s kamarády zajít do hospody nebo restaurace na pivo. Mobilní aplikace jim pak maximálně zjednoduší organizaci,“ říká Michal Šlechta, manažer značky Staropramen. 

Kreativní koncept pochází z dílny agentury Young & Rubicam. Produkci zajistila společnost Bistro films. Režie se ujal Eric Yealland. Aplikaci pro Staropramen vyvinula agentura Motion Media.

-kch-