Zahájí tabletový měsíčník pro finanční poradce

pondělí, 16. března 2015, 07:41 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Na začátku května vstoupí na trh nový digitální oborový magazín určený pro finanční poradce. Pod jakým názvem bude vycházet, zatím není známo. Vydavatelem připravovaného média je Josef Janda, šéfredaktor a zakladatel B2C finančního serveru investia.cz. Cílem nového titulu je poskytnout informace, které mohou využít finanční poradci ve své každodenní profesi.

Hlavním tématem prvního vydání budou úvěry na bydlení, jejich vývoj a trendy pro letošní rok i pro ten příští. První číslo vyjde ve čtvrtek 7. května 2015. Periodicita titulu je stanovena jako měsíčník a bude vycházet každý první čtvrtek v měsíci. V průběhu roku vyjde několik speciálů.

„Při přípravě magazínu vycházíme z jednoduché myšlenky, že typický finanční poradce je živnostník, kterého ze všeho nejvíce zajímá, jak budovat svou značku na trhu a jak na něm dlouhodobě uspět,“ řekl Josef Janda, „S ohledem na množství tabletů a chytrých telefonů v populaci a na velikosti cílové skupiny, bychom rádi během letošního roku dosáhli měsíční stahovanosti v jednotkách tisíc,“ dodal.

Nově připravovaný digitální magazín je určen pro zobrazování na tabletech a chytrých telefonech. V základní verzi vydání je magazín možné bezplatně stáhnout v rámci Appstore a Google Play. U každého vydání bude několik materiálů zpoplatněno.

Další informace o novém titulu zde.

-mav-