Avon Pochod se koná 6. června, letos po patnácté

úterý, 14. dubna 2015, 07:54 Aktuality, Marketing MediaGuru

Tradiční Avon Pochod proti rakovině prsu, který pořádá kosmetická společnost Avon, se v České republice letos koná již po patnácté. Letošní jubilejní ročník proběhne 6. června a půjde ze Staroměstského náměstí na Rohanský ostrov. Pro zájemce bude připravena alternativa v podobě ranního Avon PředBěhu s Ivou Pazderkovou, který bude probíhat v obráceném směru Avon Pochodu.

Vstupenkou bude opět speciální tričko s motivem srdce, které je vytvořeno v dámské, pánské a nově také dětské variantě. Letošní pochod tak nechce oslovit pouze ženy, ale celé rodiny s dětmi. Výtěžek z prodeje triček putuje na konto Avon proti rakovině prsu, ze kterého je sponzorován výzkum, provoz bezplatné telefonní linky a projekt Ženy ženám, díky kterým jsou vyšetřování prsu dostupnější.

TrikoAvon
Letošní trika Avon pochodu proti rakovině prsu

Pochod podpoří již tradičně také celá řada ambasadorů. U příležitosti narozeninového ročníku se k ženám-ambasadorkám přidají letos i muži, mimo jiné David Deyl, Miroslav Etzler, Jan Kovařík, Petr Vágner, Roman Vojtek a David Svoboda.

Avon Pochod rovněž rozšiřuje také řady partnerů. Hlavním partnerem jsou společnosti Reebok a Sportisimo. Od 7. dubna bude ve 22 vybraných prodejnách Sportisima možnost zakoupit pochodové tričko. Od 1. května to bude možné koupit stejně jako loni také v prodejnách C&A, SCANquilt a v obchodní síti Home&Cook. Novými partnery je také společnost Hewlett Packard, Olympus a značka Sládkova limonáda.

Avon Pochod podpoří komunikační kampaň s ambasadory projektu a sloganem: „Pro ni, pro něj, pro děti, pro Tebe, pro zdravá prsa.“ Kampaň bude k vidění od konce dubna v televizi, tisku, outdooru a na internetu. Podpoří ji také webová aplikace na stránkách pochodu, kam budou účastníci pochodu moci posílat své outfitu v tričku. Na přípravě kampani se podílí agentura Starcom MediaVest. 

-kch-