Douglas uvede vlastní značku dekorativní kosmetiky

středa, 08. dubna 2015, 13:32 Aktuality, Marketing MediaGuru

Parfumerie Douglas, které na českém trhu působí již desátým rokem, představí letos svou vlastní značku dekorativní kosmetiky. V rámci své strategie se zaměřením na make-up uvede ke konci května značku Douglas Make-Up, kterou bude doprovázet claim: „Beautify You!“.

Douglas

Značka přinese 450 produktů na líčení pleti, očí, úst i rukou, včetně doplňků na líčení. Novinka chce zákaznice oslovit designem, kreativitou, cenovou dostupností i multifunkčním řešením. „Multifunkčnost nespočívá jen v možnostech použití, ale i v přístupu k zákaznicím. Naše produkty jsou vhodné jak pro profesionály, tak pro ženy, které nemají s líčením příliš zkušeností,“ popisuje marketingová manažerka společnosti Lenka Dušková.

Novou značku podpoří Douglas speciálními mediálními projekty, které budou zahrnovat jak PR aktivity, tak inzerci. Dále bude prezentována v rámci roadshow na vlastních prodejnách. S novou značkou vytvořila společnost také čtyři speciální looky. Do budoucna počítá se sezónními kolekcemi.

Společnost Douglas se profiluje jako make-up artista již tři roky. V letošním roce byla oficiálním vizážistou Českého lva či Czech Grand Design, v červenci bude již podruhé zajišťovat make-up na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech.

-kch-