Mladí kreativci začínají bojovat o účast v Cannes

pondělí, 20. dubna 2015, 07:43 Aktuality, Reklama MediaGuru

Od 20. do 23. dubna se koná další kolo národní soutěže pro mladé kreativce Young Lions. Soutěž dává mladým profesionálům do 28 let z oboru reklamy a marketingu možnost změřit síly s ostatními mladými kreativci z celého světa a ukázat svůj talent. Soutěží se ve třech kategoriích – Cyber, Media a Print. Soutěžní tým, který se stane vítězným týmem ve své kategorii, bude reprezentovat Českou republiku na světovém finále soutěže v Cannes.

Prezidentkou letošní poroty pro kategorii Print je Tereza Svěráková (Y&R). Členové: Eve Kemanes, VCCP, Pavel Friš, Havas W. Prague, Aleš Kolaja, Fallon Praha a fotograf Miro Minarových.

Prezidentem poroty v kategorii Media je Petr Chajda (Dentsu Aegis CR/SR). Členové: Hynek Cimoradský, FLEMEDIA, Michal Charvát, AKA, Stanislav Pekárek, SABMiller, Michal Riegel, Intersnacks a Richard Stiebitz, Wunderman.

Prezidentem poroty v kategorii Cyber je Oldřich Dostál (McCANN Prague). Členové: Goerg Hodek, isifa Image Service, Blanka Mikulášková, SYMBIO, Eduard Piňos, Nýdrle a Jaro Zacko, TRIAD Advertising.

-mav-