MS hokej: ČT odvysílá 57 utkání, budou i na webu

úterý, 14. dubna 2015, 08:28 Aktuality, Internet & Mobil, TV MediaGuru

Česká televize nabídne při letošním mistrovství světa v hokeji českým divákům rekordních 57 televizních utkání. Šampionát zahájí 1. května zápas Finska s USA, čeští hokejisté nastoupí proti Švédsku, Studio MS začíná vysílat v 15:00, program před utkáním Česko-Švédsko začne v 19:45.

Diváky provedou mistrovstvím čtyři komentátoři, spolu s Robertem Zárubou, který se na přenosech hokejových šampionátů podílí již třiadvacet let, bude z Prahy komentovat Michal Dusík, experti Martin Hosták a Milan Antoš, z Ostravy Ondřej Zamazal a Tomáš Jílek a experti David Moravec a David Pospíšil. Studio Mistrovství světa bude vysílat z obou arén, v Praze ve složení Petr Vichnar či Robert Záruba. V Ostravě bude hostitelem studia Jiří Hölzel.

Kromě studií Mistrovství světa přiblíží divákům šampionát i pořad Hokejové poledne, který uvidí diváci poprvé již 30. dubna.

Všechny zápasy mistrovství budou moci diváci sledovat i na internetu www.mshokej.cz. Spuštěna bude se startem šampionátu, tedy na počátku května, stránka zatím není aktivní. Videoarchiv navíc nabídne sestřihy důležitých momentů, rozhovory s hráči i reportáže o dění na mistrovství. Speciální aplikace se objeví i v HbbTv, budou do ní integrována videa z portálu ČT sport. V aplikaci ČT sport pro mobilní telefony a tablety přibude po dobu konání akce samostatná rubrika MS v hokeji se všemi důležitými informacemi o týmech a zápasech.

-mav-