Konference o LinkedIn v Česku zveřejnila program

úterý, 12. května 2015, 18:59 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

V úterý 19. května se v prostorách pražského hudebního baru La Loca v  budově Mosaic House uskuteční konference LinkedIn v Česku.

Úspěšné případové studie komunikačních strategií na LinkedIn z Česka i ze zahraničí představí Tomáš Votruba, který pracuje v agentuře TL5 Digital, kde pomáhá značkám vytvářet obsah pro sociální sítě.

Jakou roli má LinkedIn v oblasti B2B komunikace, prozradí v přednášce „Design a implementace LinkedIn do strategie firemní komunikace“ Managing director FREYA CZ Kateřina Borovanská.

Přínos změn na profesní síti pro jednotlivé uživatele a dopady na každodenní využití popíše Tomáš Baďura. O své zkušenosti s testováním inzerce na LinkedIn se podělí project manager Boomerang Publishing Jan Husták. Expertka Jana Filová představí trendy a způsoby, jak efektivně používat sociální média při komunikaci inovací v oblasti moderních technologií.

Profily zaměstnanců na LinkedIn mohou firmám pomoci např. při náboru nových kolegů. Jaké jsou možnosti tohoto využití a jak vést úspěšný profil na LinkedIn, ukáže Adam Zbiejczuk, který v současnosti zodpovídá za rozvoj polského trhu v reklamní platformě ROI Hunter.

Další informace zde.

-mav-