Pořad Primy Gondíci jde do rádia Country

pondělí, 11. května 2015, 12:11 Aktuality, TV MediaGuru

Televize Prima pokračuje ve spolupráci s rádiovou sítí Radio United Services a pouští do éteru další svůj program – pořad Gondíci s. r. o. Lifestylový magazín startuje na vlnách Country Radia 17. května. Posluchači si jej mohou poslechnout každou neděli od 19 do 20 hodin.

V rámci 60minutového vysílání bude připraveno šest vstupů, které budou výběrem toho, co mohli diváci vidět předešlý den – tedy v sobotu od 16.25 na TV Prima.

„Synergické propojení televize i rádia se nám potvrdilo u prvního našeho projektu – TOP Star magazínu. Proto jsme dali zelenou i dalšímu oblíbenému pořadu Gondíci s.r.o., u kterého předpokládáme velký zájem ze strany inzerentů v rámci našeho mediálního zastupitelství Media Club,“ uvedl provozní ředitel skupiny Prima Vladimír Pořízek.

Lifestylový magazín Gondíci s. r. o je postaven na 7 až 9 reportážích, které se z jedné poloviny odehrávají na různých stanovištích po celé České republice a z druhé ve vile. Průměrná sledovanost Gondíci s. r. o. je 224 tisíc diváků D15+ a průměrný share je 12,5 % (od 7. března do 9. května 2015).

Adéla a Dalibor Gondíkovi
Adéla a Dalibor Gondíkovi

-mav-