Nadace O2 podpoří kampaní program SmartUp

sobota, 06. června 2015, 09:12 Aktuality, Reklama MediaGuru

Nadace O2 spouští nový program SmartUp zaměřený na lidi ve věku od 15 do 26 let, který jim umožní realizovat neotřelé nápady s cílem zlepšit něco v jejich okolí. Program chce mladým lidem pomoci rozvíjet dovednosti nejen poskytnutými finanční prostředky, ale také vzdělávacími kurzy a usnadnit jim tak vstup na pracovní trh. Získat mohou až 100 tisíc korun. Přihlásit se lze až do konce června na stránkách www.o2smartup.cz.

O2_SmartUp

Program podpoří také mediální kampaň, jejímž cílem je mladé lidi přimět k tomu, aby se nebáli vzít věci do svých rukou. Komunikace se objeví na internetu a v tisku. Kreativní koncept využívající pixelovou grafiku vytvořila interní agentura O2. Jeho hlavními hrdiny jsou Hanka a Karel, jejichž projekty Nadace O2 v minulosti podpořila.

SmartUp_banner

Hanka je autorkou projektu Sochy pro zdraví, díky kterému vznikla ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně kulturní oáza se sochami vyjadřujícími naději a uzdravení doplněné básničkami od žáků brněnských škol. Karel je podepsána pod projektem Ježíšek pro Erika, který prostřednictvím série benefičních koncertů podpořil léčbu tříletého Erika Pecháčka, trpícího dětskou mozkovou obrnou.

-kch-