MOL je hlavním partnerem fotbalového Poháru FAČR

pátek, 31. července 2015, 15:59 Aktuality, Marketing MediaGuru

Společnost MOL Retail Česká republika se stala generálním partnerem Poháru Fotbalové asociace České republiky. Nově se tak bude hrát pod názvem MOL Cup. Dohodu v pátek podepsali předseda Fotbalové asociace České republiky Miroslav Pelta a Oszkár Világi, člen představenstva Skupiny MOL a generální ředitel a předseda představenstva slovenské petrochemické společnosti Slovnaft.

„Projekt vnímáme jako strategické partnerství a národnímu poháru MOL Cup chceme poskytnout stabilní zázemí. Partnerství proto podepisujeme na tři roky, přičemž máme opci ještě na další dva roky. Hlavním cílem je zvýšení popularity samotné pohárové soutěže. Chceme přinést MOL Cup i do menších obcí, kde se hraje fotbal, aby lidé mohli zažít pohárovou atmosféru,“ uvedl Oszkár Világi.

MOL Česká republika je součástí mezinárodní Skupiny MOL, přední ropné a plynárenské společnosti ve střední a východní Evropě. MOL v České republice provozuje čerpací stanice MOL, Pap Oil a Slovnaft. Prostřednictvím společnosti Slovnaft Česká republika je aktivní také ve velkoobchodu s ropnými produkty.

S příchodem generálního partnera získá MOL Cupu novou identitu, včetně loga, ale i například nové prezentace a komunikace. V pátek byly spuštěny sociální sítě (Facebook, Twitter a YouTube kanál).

V rámci aktuálního ročníku MOL Cupu se odehraje 187 utkání ve 117 městech a obcích. Po prvních čtyřech odehraných kolech bude následovat čtvrtfinále a semifinále. Finále se pak chystá na 27. 4. 2016.

Zleva Oszkar Világi, skupina MOL a Miroslav Pelta, předseda FAČR.
Zleva Oszkar Világi, člen představenstva Skupiny MOL a Miroslav Pelta, předseda FAČR.

-mav-