O2 upozorní kampaní na start sportovního kanálu

čtvrtek, 30. července 2015, 14:21 Aktuality, Reklama MediaGuru

Operátor O2 spouští reklamní kampaň na podporu svého televizního kanálu O2 Sport, který ostře startuje v sobotu 8. srpna. Kampaň chce především zdůraznit možnosti multidimenzionálního (MD) sledování.

„MD funkce jsou součástí televizního zážitku a prolínají se celým vysíláním stanice O2 Sport. U Synot ligy si divák může jednoduše přepínat mezi různými kamerami na stadionu, u Ligy mistrů si zase vybere až z osmi paralelně hraných zápasů,“ vysvětluje podstatu MD funkcí Ondřej Křivka, ředitel marketingové komunikace v O2. Stejně tak se multidimenzionalita projevuje v zařízeních, na kterých je možné stanici sledovat – kromě v televizi i na počítači, v telefonu nebo tabletu.

S konceptem MD funkcí O2 pracuje nejen v rámci kampaně, ale objeví se i jako základní stavební kámen informační grafiky v samotném vysílání na stanici O2 Sport. Ústředním motivem komunikace se stal trůn, z něhož divák ovládá celý svět sportu.

Klíčový vizuál kampaně ke startu O2 Sport
Klíčový vizuál kampaně ke startu O2 Sport

Kampaň bude k vidění v televizi, outdooru, tisku, na internetu a na POS materiálech na prodejnách O2. Televizní spoty budou mít za cíl vysvětlit nové funkce a představit šíři sportovního obsahu. V online prostředí bude využita personalizovaná bannerová kampaň cílená na fanoušky jednotlivých sportovních klubů.

Kreativní koncept připravil interní tým O2. Režie reklamních spotů se ujal Tomas Mankovsky, produkci zajistila společnost Armada Films. Nákupu a plánování médií zajistila agentura Médea.

-stk-