Rajec do letního nočního spotu nasadil světlušky

čtvrtek, 09. července 2015, 11:29 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka Rajec společnosti Kofola novou kampaní dále rozvíjí svůj dlouhodobý koncept, jenž staví na spojení s přírodou a lesními obyvateli Rajecké doliny. V letní komunikaci, jež podporuje portfolio Rajec Bylinka i novinku s příchutí bezového květu, se nočním průvodcem stávají světlušky.

„Subbrand Rajec Bylinka jsme se rozhodli nadlinkově podpořit po více než šesti letech. Aktuální komunikační koncept navazuje na jarní kampaň – a zatímco v případě pramenité vody nás krásami Rajecké doliny doprovázel medvěd, světem a kouzly bylinek nás tentokrát provedou světlušky,“ říká Pavol Chalupka, Senior Brand Manager značky Rajec.

03546_Rajec_BYLINKA_Plakat_A3.indd

Kampaň bude v  českých televizích nasazena od 20. července. Podpořena bude aktivitami v digitálním prostoru a také aktivací v místech prodeje.

Kreativa pochází z dílny agentury Kaspen/Jung von Matt, která kromě hlavní hrdinky příběhu – světlušky – přišla i s nápadem zasadit příběh do noční atmosféry. „Podle pověr právě v noci bylinky odhalují svá kouzla,“ dodává Pavol Chalupka.

Režie se ujala Jasmina Blaževič, za kamerou stál Klaus Fuxjager. Produkci zajistila společnost Bistro Films.

-stk-