Tonda Blaník pokračuje v PR kampani i ve Varech

pondělí, 06. července 2015, 13:12 Aktuality, Internet & Mobil, PR MediaGuru

Seriál internetové televize Stream.cz Kancelář Blaník se na sebe snaží upozornit i na právě probíhajícím festivalu v Karlových Varech. Ústřední postava seriálu Tonda Blaník se nechal vyfotografovat na červeném koberci s hercem Boleslavem Polívkou. Tiskové oddělení Stream.cz novinářům rozeslalo v pondělí informaci, podle které "Tonda Blaník připravoval ve Varech speciální díl Selfíčko s Gerem".

Foto: Stream.cz
Foto: Stream.cz
Foto: Stream.cz
Foto: Stream.cz

Tisková zpráva Stream.cz, pondělí 6.7. 2015

Podtitulem 50. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary je motto, které je věnováno jeho fanouškům: Naše hvězdy jste vy. Tonda Blaník je fanouškem karlovarského festivalu bezmála dvacet let, a proto jako jedna z hlavních hvězd nesmí na festivalu chybět. Využil tedy všechny své možnosti a po několika dobře mířených lobbinzích a jiných nedovolených manévrech přistál na červeném koberci hotelu Thermal, aby sám se sebou natočil speciální díl Selfíčko s Gerem. Díky dalším zákulisním machinacím se mu podařilo, bez ohledu na mínění uměleckého a výkonného ředitele festivalu, zařídit projekci tohoto dílu v Kongresovém sále v pátek 10. července v 17:00 (což se zatím tají, takže prosíme, aby se tato informace nezveřejňovala). Díky Žížalově facebookové aktivitě se o Blaníkově činnosti dozvěděli i jeho fanoušci a vybrali ze všech sérií sedm dílů, které budou promítány společně s dílem karlovarským. Po projekci bude následovat dotočná nejen pro tvůrce Kanceláře Blaník, ale i pro všechny její fanoušky (což se zatím také tají, takže také, prosíme, nezveřejňovat).

Šéfredaktor serveru Echo24.cz a Týdeníku Echo Dalibor Balšínek na twitterovém účtu v neděli odpoledne zveřejnil fotografii, na které je v rámci natáčení Tonda Blaník vyváděn z hotelu Pupp, a to pod dohledem prezidenta festivalu Jiřího Bartošky.

-mav-