Zahájil portál AirJobs.cz, uvedení promuje v ATL

čtvrtek, 16. července 2015, 07:15 Aktuality, Internet & Mobil, Reklama MediaGuru

Na trh vstoupil nový portál s nabídkami práce nazvaný AirJobs.cz. Portál spustila společnost PersonalOne s cílem rozšířit prostor a být silnou konkurencí pro zavedené hráče. „Rozhodně nechceme přijmout roli dalšího hráče na dávno nalajnovaném hřišti,“ říká Ivan Bartoš, marketingový ředitel projektu.

Portál se podle jeho slov inspiroval řadou zahraničních služeb. Firmám nabízí AirJobs možnost vytvoření vlastních stránek s požadavky na obsazení pozic, hodnocení kandidátů a přístup do databáze životopisů. Kandidátům má zase pomoci s vytvořením jejich osobního profilu, poskytnout pomoc při přípravě na přijímací pohovory a odborné poradenství. Firmy mají možnost zapojit do AirJobs sociální sítě.

V souvislosti se startem portálu začala i letní kampaň uvedení značky na trh. Kampaň „Vysmátí z práce“ s mottem „Chcete, aby váš víkend měl sedm dní? Pomůžeme vám najít práci, kterou budete milovat“ má údajně za cíl změnit zažité povědomí o hledání práce. Startovací kampaň běží v printu, na internetu i v televizi. V následujících měsících se značka AirJobs prezentuje například na TV Prima, Prima Cool, TV Óčko, Barandov i kabelových TV stanicích. Spot doprovází hudba od Dana Bárty.

Airjobs