Albert se v nové kampani spojuje s Večerníčkem

pátek, 14. srpna 2015, 11:05 Aktuality, Reklama MediaGuru

Obchodní řetězec Albert se v nové kampani spojuje s Českou televizí a nakladatelstvím Albatros. Společně připravily společně novou kampaň s názvem „Dětská knihovnička“, která obsahuje speciální edici osmi českých večerníčků v knižní podobě. Mezi tituly se objeví Krysáci, Káťa a Škubánek, Říkání o víle Amálce, Chaloupka na vršku, Bob a Bobek na cestách, Kosí bratři, Rumcajsova loupežnická knížka a Človíčkova dobrodružství.

Albert

Kampaň startuje již ve středu 19. srpna ve všech prodejnách Albert a potrvá až do 22. září. „Není náhodou, že startujeme tuto akci v roce, kdy postavička Večerníčka slaví 50 let své nepřetržité přítomnosti na televizních obrazovkách. Novou kampaň spouštíme také v době, kdy se děti pomalu chystají na návrat do školních lavic. Mohou se tak pobavit se svými oblíbenými hrdiny z večerníčků a přitom si procvičit čtení,“ říká Jitka Maňáková, z marketingového oddělení obchodního řetězce Albert.

Aktuální sales kampaň opět funguje na principu sbírání bodů za každých 200 korun nákup a při nákupu partnerských produktů. Na kampaně cílené na děti sází Albert dlouhodobě, v minulosti je stavěl například na farmářské tematice, zvířatech či Šmoulech.

-stk-