Do Triadu nastupují Gromusová, Kříž a Pituscan

úterý, 25. srpna 2015, 15:41 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Agentura Triad Advertising nadále rozšiřuje svůj tým. Po trojici specialistů na sociální média přichází do agentury tři kreativci: Lucie Gromusová, Karel Kříž a Artiom Pituscan.

Karel Kříž, Lucie Gromusová a Artiom Pituscan (zleva), foto: Triad Advertising
Zleva: Karel Kříž, Lucie Gromusová a Artiom Pituscan, foto: Triad Advertising

Lucie Gromusová nastupuje na pozici Copywriter / Idea maker. Předtím působila v Zaraguze, kde pracovala pro klienty Maybelline, Heineken, AXE nebo Jack Daniel’s. V Triadu bude mít na starosti značky Frisco, Veet, Vanisch, Durex, Scholl a další. Podílela se také na vítězství agentury v tendru pro M&Ms.

Další dvě nové tváře zastávají pozici art directora. Jedním z nich se stává Karel Kříž, který dříve pracoval ve firmě BlueGhost jako webdesigner. Pracovat bude pro klienty Pilsner Urquell, Jihlavanka a IKEA.

Druhým art directorem je Artiom Pituscan, původem z Moldavska, který má zkušenosti z agentur Media Factory a Zaraguza, kde se zabýbal prací pro Heineken, Jack Daniel’s, Škoda a Olympus. V Triadu se zapojil do týmu, který se stará o značky Plzeňského Prazdroje – Velkopopovický Kozel, Kingswood, Frisco a další. Stejně jako Lucie Gromusová i Artiom se podílel na vítězném tenderu pro značku M&Ms.

-stk-