Horáková jde do DeadLineMedia, Tréglová je konzultantkou

pondělí, 31. srpna 2015, 10:11 Aktuality, Lidé MediaGuru

Obsah o odpovědném životním stylu ve vydavatelství DeadLineMedia povede od září Petra Horáková, nositelka Novinářské ceny v rámci TOP Odpovědná firma 2014.

Petra Horáková přichází z Hospodářských novin, kde se poslední roky věnovala právě obsahu a projektům na poli CSR (corporate social responsibility) a v roli šéfredaktorky střídá Lenku Tréglovou, která ve vydavatelství zůstává v roli strategické konzultantky.

“Lenka byla u zrodu našich projektů o trvale udržitelném životním stylu a zejména magazín My89 by bez jejího nasazení a nápadů nebyl tím, čím dnes je. Jsem proto moc rád, že nám i nadále bude pomáhat s redakčním rozvojem,” uvedl Jakub Unger, jednatel DeadLineMedia.

“V Petře Horákové získává naše vydavatelství nejen další výraznou žurnalistickou osobnost, ale především předního specialistu na stále atraktivnější téma společenské odpovědnosti firem, které je jedním z pilířů našeho obsahu,” dodal Unger.

Společnost DeadLineMedia vznikla na počátku roku 2015. Vydává investigativní deník Neovlivní.cz a digitální magazíny My89, CZLeader či RegioBiz. Pro přední instituce a firmy rovněž připravuje komunikační projekty na míru, zejména v oblasti rozvoje a propagace CSR.

V redakčním týmu působí např. Sabina Slonková, Lenka Tréglová, Simona Holecová, Tomáš Syrovátka, David Binar a další.

-mav-