Módní značka Blažek poprvé vstupuje do sportu

středa, 05. srpna 2015, 08:30 Aktuality, Marketing MediaGuru

Módní značka Blažek se spojila s fotbalovým týmem Viktorie Plzeň a bude oblékat fotbalisty, realizační tým i vedení klubu. „Jsme rádi, že se takto zásadní hráč na módním českém trhu stal našim novým spoluhráčem,“ řekla generální manažer klubu Adolf Šádek.

Značka Blažek svým partnerstvím s Viktorií Plzeň tak poprvé ve své historii vstupuje do prostředí sportu. „Registrujeme, že fotbal se stává po celém světě čím dál větším fenoménem a právě proto jsme se rozhodli pro spojení s Viktorií Plzeň, která doslova pobláznila celé město a na každém svém zápase má vyprodaný stadion. Vnímáme, že ve světě vrcholového sportu se měří především sportovní výsledky, ale zároveň vnímáme i fakt, že veřejnost hodnotí i image a vystupování svých oblíbených sportovců. Vážíme si toho, že můžeme alespoň malou měrou přispět k celkovému obrazu Viktorie Plzeň, která patří k absolutní české špičce,“ uvedl majitel společnosti Ladislav Blažek.

Fotbalisté Viktorie Plzeň využijí oblečení značky Blažek při cestách za soupeři v evropských pohárech a také při společných klubových akcích.

Na přípravě partnerství mezi Viktorii Plzeň a značkou Blažek se podílela agentura Sport Client. Ve spolupráci s oběma značkami se pak podílí na realizaci marketingových aktivit a komunikace.

Foto: Ilja Hubálek
Foto: Ilja Hubálek
Foto: Ilja Hubálek
Foto: Ilja Hubálek

-mav-