Radek Vítek jde do vedení agentury PR.Konektor

pondělí, 03. srpna 2015, 10:20 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Radek Vítek, po osmi letech vedení Ogilvy PR, přichází na pozici výkonného ředitele do agentury PR.Konektor. Zde bude zodpovědný zejména za další rozvoj korporátní komunikace a klasických PR služeb. Dosavadní partneři se zaměří na rozvoj přesahu aktivit mimo klasické PR – Jaroslav Duroň na corporate social responsibility, Rostislav Starý na integraci online a offline komunikačních aktivit a digitální PR.

Radek Vítek, nový výkonný ředitel PR.Konektor
Radek Vítek, nový výkonný ředitel PR.Konektor, foto: PR.Konektor

Radek Vítek působí v oblasti PR více než 20 let. Osm let byl ředitelem agentury Ogilvy Public Relations. Předtím téměř 10 let řídil GCI PRAHA (dnes H+K Strategies), českou pobočku mezinárodní PR sítě GCI Group.

Profesní dráhu zahájil v roce 1992 v agentuře Pragma Communications, jedné z prvních PR agentur na českém trhu. Poté byl zodpovědný za public affairs aktivity ve společnosti CEC Government Relations a vedl oddělení korporátní komunikace a Public Affairs v agentuře Interel PR & PA. Po celou svou kariéru se Radek Vítek věnuje především oblasti korporátní a produktové komunikace, change managementu, krizové komunikaci a public affairs.

-stk-