Tesco komunikuje v TV svou značku Finanční služby

čtvrtek, 27. srpna 2015, 13:47 Aktuality, Reklama MediaGuru

Společnost Tesco podporuje televizní kampaní své Finanční služby. Kampaň, jež využívá nový komunikační koncept, má jednak tuto značku zákazníkům více přiblížit a představit její základní hodnoty – transparentnost a výhodnost –, jednak představit hlavní produkt v podobě hotovostní půjčky, která za řádné splácení garantuje úrokovou sazbu nižší, než je bankovní průměr. Poskytovatelem Finančních služeb je Home Credit.

Nový komunikační koncept je založen na hraných reklamních spotech, čímž se liší od předchozích, které byly pouze animované. Jejich jednotícím obsahovým prvkem je sázka, která se odehrává v obchodech Tesco.

Kampaň připravila agentura Ogilvy & Mather, zpracování měl na starosti kreativní ředitel Ian Adams a tým accountů vedl Ondřej Hlásek.

Tři spoty, jejichž režie se ujal Jan Těšitel, se natáčely v obchodech Tesco Eden a Tesco Zličín. Poběží na televizních stanicích v Česku i na Slovensku – Prima, Barrandov, Óčko a JOJ, Markíza. Televizní reklamu podpoří komunikací v obchodech Tesco, neadresnou distribucí letáků a online kampaní.

-stk-