V říjnu se bude v Praze konat Startup Summit 2015

pondělí, 10. srpna 2015, 06:10 Aktuality MediaGuru

Čtvrtý ročník Startup Summitu letos vysvětlí fungování startupů lidem z byznysu. Akce, kterou organizuje server TyInternety.cz a vydavatelství Mladá Fronta, se bude konat 15. října v prostorách moderního klubu SaSaZu.

„Lidi z byznysu vědí, že tady startupy jsou a že ovlivňují jejich trh, ale nechápou, co přesně za tímto trendem je. Vidí nový svět, který jim ohrožuje podnikání. Netuší, že se mohou a mají od startupů učit – například inovovat a efektivněji přivádět na trh nové produkty,“ vysvětluje motivaci pro letošní ročník Startup Summitu jeden z jeho organizátorů Ondřej Hoza.

Na summitu vystoupí spíkři z řad nejvýraznějších osobností startupového prostředí v Česku, například Tomáš Čupr stojící za firmami Slevomat, Dáme Jídlo a Rohlík nebo Ondřej Bartoš z Credo Ventures, ne-startupistům známý působením v televizní soutěži Den-D. V tuto chvíli potvrzují svou účast i další osobnosti startupové scény, z vedení firem jako SocialBakers, Miton nebo CDN77.

Na programu budou i panelové diskuze na témata, jak uvažovat o investicích a rizikovém kapitálu nebo jak využít služeb a nástrojů startupů ve svůj prospěch. Část programu také přiblíží konkrétní příklady malých a inovativních firem schopných konkurovat velkým a zavedeným hráčům, třeba v oblasti finančních služeb.

Více informací o akci naleznete zde.

-stk-