Zahájí lifestylový blog L. Janotové a E. Jasanovské

čtvrtek, 27. srpna 2015, 09:35 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Módní ředitelka časopisu Harper’s Bazaar Lucie Janotová a PR profesionálka Eva Jasanovská startují nový lifestylový blog BoBo Vibe.

BoBo Vibe (www.bobovibe.cz) cílí na střední a vyšší třídu, managerku či drobnou podnikatelku, úspěšnou ženu nebo (a především) ženu takovou, která se úspěšnou chce stát. Zaměřením na jinou cílovou skupinu se blog BoBo Vibe chce odlišit od ostatních módních či lifestylových blogů, které cílí spíše na mladší čtenářky. Na rozdíl od konkurence je zároveň i cílem blogu oslovit jiné potenciální partnery z okruhu luxusních, ekologických značek či značek pro mladé progresivní matky.

Blog je rozdělen na čtyři sekce – móda , kosmetika, gurmet a lifestyle, v kterém naleznete například cestování či psychologii.

"Náš koncept je jiný. Všichni naši BoBo přispěvovatelé jsou stejně jako my profesionálové z oboru. Tím se lišíme. To, o čem mluví a co je baví, je zároveň i živí. Naši sloupkaři jsou navíc ve svém oboru velmi úspěšní,“uvedly Eva Jasanovská a Lucie Janotová. Na blog mají přispívat mj. také Gabriela Peacock, akademická malířka Veronika Drahotová, psycholožka Kateřina Kantová a další. Mladé úspěšné a zajímavé ženy se zde budou dělit o své zkušenosti a tipy.

Bobovite

-mav-