Letošní hvězdou E-Business Forum je Ken Hughes

pátek, 04. září 2015, 09:13 Aktuality, Marketing MediaGuru

Praktické ukázky, inspirace a rady pro e-commerce business zazní 22. září na konferenci E-Business Forum.

Největší hvězdou letošního ročníku má být zahraniční speaker Ken Hughes, přední evropský odborník v oblasti zvyklostí spotřebitelů a nakupujících. Ve své přednášce se zaměří na odhalení změn v nákupním chování tzv. generace „digitálních domorodců“. Co vlastně očekávají od života, značek a maloobchodníků? Co požadují v oblasti spotřebitelských a nákupních zkušeností? A jak se připravit, abychom byli schopni splnit jejich potřeby

Komplexní studii mapující potenciál online obchodování přinese keynote speaker Tomáš Braverman, CEO nákupního rádce Heureka.cz. Obrat internetových obchodů meziročně roste o 20 %. Ve kterých kategoriích je v současné době největší obchodní potenciál v ČR? Kdo dominuje jednotlivým kategoriím a je zde prostor pro nové hráče?

Václav Štrupl, CEO nákupního klubu Bonami.cz, se ve své prezentaci zaměří na světové trendy v e-commerce.

Dá se i u rozsáhlých kampaní s minimalizací lidské práce zařídit realtime vyhodnocení a tím docílit maximalizace zisku z reklam? Jak na to poradí Petr Kováčik, ředitel společnosti Skrz.cz s.r.o.

Konferenci E-Business Forum pořádá Asociace pro elektronickou komerci společně s TUESDAY Business Network v úterý 22. září 2015 od 9 hodin v kongresovém centru U Hájků na Praze 1.

Zde se můžete podívat na podrobný program konference.

-mav-