M&M’s představí online spot, výrazná bude v in-store

čtvrtek, 03. září 2015, 11:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka M&M’s posiluje na českém trhu své marketingové aktivity. Poprvé zde oficiálně představí online spot, který v češtině namluvili Martin Stránský a David Novotný. Příběh zachycuje pár chystající se sledovat film v pohodlí domova a „ve společnosti“ představitelů značky – Červeného a Žlutého.

„Premiérová reklama byla vybrána tak, aby představila hlavní hrdiny značky M&M’s Červeného a Žlutého i jejich osobnosti a také připomněla jednu z příležitostí, pro kterou jsou podle nás M&M’s ideální – jako pochoutka k dobrému filmu, ať už je člověk doma u televize, nebo vyrazí do kina,“ popisuje brand manažerka značky M&M’s Jaroslava Kapitánová. Spot pochází z dílny BBDO New York a k vidění bude od poloviny září na YouTube nebo na Prima Play. Do budoucna plánuje značka na českém trhu se spojením s filmem více pracovat.

V rámci digitálního prostředí ve stejném období odstartuje i komunikace na novém lokálním facebookovém profilu pod dohledem agentury Triad. Doplní ji PR podpora v režii AMI Communications.

Výrazně bude značka podpořena také v místě prodeje, včetně speciálních forem vystavení. Prostřednictvím aktivací hodlá rozdat na 41 tisíc dárkových předmětů, v rámci samplingu 86 tisíc vzorků.

M&M's_vizuál

Značka od jara letošního roku také uvádí nové velikosti balení, ke standardním 45 gramům přibyly ještě verze 90 a 150 gramů, nyní přibude „kapesní“ balení o váze 20 gramů. Aktuálně portfolio čítá čtyři varianty balíčků ve dvou příchutích choco a peanut.

-stk-