O YouTuberech či trollingu na PR v digitální éře

pátek, 11. září 2015, 00:05 Aktuality, PR MediaGuru

Jak zaujmout novináře, pracovat s brand ambasadory, obsahovou strategií nebo třeba, jak nezaspat aktuální trend YouTuberů přiblíží odborníci na třetím ročníku konference PR v digitální éře, která se koná 1. října v Praze.

Markéta Kristlová z Mondelez Czech Republic představí, jak využili stávající trendy v komunikaci pro maximalizaci efektu valentýnské PR kampaně čokolády Milka a proč se vyplatila spolupráce s YouTubery.

Jak přesvědčit novináře, že stojí za to vám naslouchat? Tipy, které obměkčí i ty největší novinářské cyniky, nabídne vedoucí přílohy HN Podnikání Jan Záluský.

Terčem trollingu se může stát kdokoli a kdykoli. Od jednotlivců po firmy nebo značky. Nekorunovaný král českého trollingu Jaroslav Cerman poradí, jak trollům nenadbíhat a když už se tak stane, jak se se ctí bránit.

Krotitelka sociálních sítí Eliška Vyhnánková je moderátorkou celé konference a bude mít také samostatnou prezentaci o fenoménu YouTuberů. Zaměří se na YouTube celebrity a jejich vliv na internetovou generaci a na to, jak tento vliv využít pro PR.

Více informací o konferenci včetně programu a přednášejících najdete na webu konference.

-mav-