Rádio Expres FM zahájilo kampaň Zas’ ráno

pátek, 04. září 2015, 08:20 Aktuality, Rádio, Reklama MediaGuru

Expres FM odstartovalo svou podzimní komunikační kampaň. Poprvé v ní pražské rádio vsadilo na konkrétní pořad ze svého vysílání, a to na ranní show Zas’ ráno. „V minulosti se naše komunikace zakládala hlavně na tom, že jsme jiní než většina rádií. Vždy jsme se snažili upozornit na kvalitu naší muziky, ale tentokrát jsme vsadili na moderátory Marka a Koko a jejich ranní show,“ zdůvodnil Pierre Beneš, ředitel rádia Expres FM.

Kampaň byla do printových a online médií nasazena na začátku září, pro Expres FM ji připravila grafička a hudební fotografka Jana Kusalová.

Moderátory ranního vysílání na Expres FM jsou Marek Malík a food bloggerka Veronika „Koko“ Kokešová. „Vizuál zobrazuje ranní rituály obou moderátorů. Koko v ruce drží sklenici piva, podobně jako každé ráno ve studiu. Marka naopak skvěle vystihuje sport a běhání, které miluje. Chtěli jsme, aby výsledek působil svěže a naši posluchači hned pochopili, oč jde,“ doplňuje Beneš.

Za svou loňskou kampaň s titulem „Rádio, které se nestydíš poslouchat…“ obdržela společnost Voice of Prague, jež vlastní licenci na provoz rádia Expres FM, několik stížností, které následně řešila Rada pro reklamu. Ta vyobrazovala nahé lidi při běžných činnostech, jako jsou jízda na kole nebo návštěva kavárny.

Expres FM Zas rano

-mav-