Slevomat ruší klasické papírové vouchery

středa, 16. září 2015, 14:08 Aktuality MediaGuru

Slevový portál Slevomat.cz ruší povinnost požadovat po zákaznících papírové vouchery. Nově se stačí prokázat v restauraci nebo na dovolené QR kódem, sms nebo jen tak vypsaným kódem.

“Tištění papírových poukazů patří minulosti. Slevomat se snaží maximálně zefektivnit nakupování a tím jsou především vouchery. Už není třeba poukázky do restaurací, na masáže nebo do divadla tisknout. Nově se pro získání zboží či služby stačí prokázat sms v telefonu nebo jen tak kódem uloženým v mobilu či notýsku,” řekla ředitelka Slevomatu Marie Chytilová s tím, že nutnost použití papírových voucherů končí k 15. září.

Papírové vouchery jako poukázky na nejrůznější zboží a služby zavedl před pěti lety právě Slevomat. Od té doby na největším slevovém portálu nakoupilo přes 1,3 milionu zákazníků, kteří využili téměř devět milionů voucherů.

Nákupy přes mobilní zařízení začínají být trendem. V srpnu letošního roku zaznamenal Slevomat 29 % všech návštěv právě přes mobilní zařízení, navíc 15 % všech objednávek bylo přes mobilní zařízení, tedy téměř každý šestý nákup.

-mav-