TV Barrandov v říjnu zařadí nový seriál Bezdružice

úterý, 08. září 2015, 12:27 Aktuality, TV MediaGuru

Televize Barrandov začne vysílat nový humorný seriál Bezdružice. Pilotní díl nového seriálu odvysílá v pondělí 5. října ve 21:40.

V seriálu hrají například Václav Vydra (ztvární hlavní postavu Karla Gottwalda), Alice Bendová, Josef Carda, Daniel Rous, Dáda Patrasová, Jana Boušková, Jozef Vajda, Mahulena Bočanová či Roman Skamene.

Seriál je sondou do problémů dnešní doby, kdy se k moci dostanou lidé, kteří vůbec nevědí, co mají dělat. „Naším cílem nebylo vysílat další verzi vztahového nebo kriminálního seriálu. Viděli jsme velký potenciál v komediálním seriálu natočeném pouze v exteriérech, a proto padla volba na Bezdružice,“ uvedl programový ředitel skupiny Barrandov, František Borovský.

Děj seriálu: Komediální seriál je zasazen do malebného městečka, které si až doposud žilo klidným životem. Do míru a jakéhosi bezvětří vstupují prosté volby starosty. Ale zatímco všichni obyvatelé očekávali, že na městském úřadu se žádných změn nedočkají a vše půjde v poklidu dále, obec je náhle zaplavena plakáty a billboardy, které hlásají „Vlastní družice pro Bezdružice a satelit do každé rodiny. To vám slibuje Karel Gottwald“. Právě lákavá nabídka nakonec vynese navrátivšího rodáka Bezdružic, Karla Gottwalda, do čela městského úřadu.

Bezdruzice

-mav-