UPC nabídne v HD kvalitě čtyři další TV kanály

středa, 02. září 2015, 11:48 Aktuality, TV MediaGuru

Nabídka digitální kabelové televize od UPC se rozšíří o čtyři programy ve vysokém rozlišení. Zákazníci UPC budou moct nově sledovat kanály Nova Sport 2 HD, Food Network HD a dokumentární National Geographic Wild v HD. Cestovatelskou stanici Travel Channel bude dále vysílat pouze ve vysokém rozlišení. Připravena bude také programová pozice pro Barrandov Muzika. Programové změny, díky nimž UPC rozšíří nabídku kanálů ve vysokém rozlišení na 45, proběhnou 4. a 5. září.

„Vysílání ve vysokém rozlišení je pro nás prioritou. Zařazením čtyř nových kanálů nabídneme našim předplatitelům nejširší a nejkvalitnější nabídku kanálů ve vysokém rozlišení na českém trhu o celkovém počtu 45,“ uvedl marketingový ředitel UPC Jan Kohout.

Televizní kanál UPC express pak změní název na Regiony+. Pořad nově nabízí mediální prostor všem regionálním TV studiím. „Obce a města zde mohou celostátně prezentovat regionální kulturní a společenské události podporující turistiku a cestovní ruch. V rámci Projektu vzájemné přeshraniční spolupráce budou zastoupeny také oblasti sousedních států v blízkosti státních hranic,” popisuje upravenou programovou náplň kanálu Regiony+ výkonný ředitel SAT Plus, Radomír Kaňok.

-mav-