Avon mění slogan, v kampani pracuje s Avon Ladies

středa, 07. října 2015, 16:46 Aktuality, Reklama MediaGuru

Avon mění slogan. Ten stávající „Vy děláte svět krásnějším“ se mění na „Krásné pro sebe“, čímž chce společnost zdůraznit individualitu a jedinečnost každé ženy. Změnu společnost komunikuje rebrandingovou kampaní s tvářemi Avon Ladies a jejich příběhy. Hlavní sdělení je postavené na síle žen a na víře v samu sebe.

„Vždy jsme se v Avonu snažily inspirovat ženy, nyní se necháváme ženami inspirovat. Tento přístup se odráží v naší nové komunikaci, kde se snažíme motivovat ženy, aby s námi sdílely svůj příběh a připojily se tak k nové vizi krásy,“ říká Alena Pytlíčková, PR manažerka společnosti Avon.

Avon

Avon2

Kampaň je k vidění v outdooru po celé České republice a na internetu, kde pracuje s hashtagem #prybychmela. K této příležitosti vznikl také nový web www.prybychmela.cz, kam budou moci lidé posílat své osobní příběhy. Do budoucna chce Avon přes tuto platformu rozvíjet své content marketingové aktivity. Digitální kampaň rovněž počítá i s aktivním zapojením blogerek a šíření myšlenky „Krásné pro sebe“ po sociálních sítích i přes jejich kanály.

Další fázi kampaně Krásné pro sebe podpoří i známé ženy českého showbyznysu.

-stk-