Do Newton Media nastoupil Miroslav Konvalina

středa, 21. října 2015, 11:37 Aktuality, Lidé, PR MediaGuru

Z pozice šéfa tiskového odboru Ministerstva spravedlnosti přišel do společnosti Newton Media Miroslav Konvalina, novinář a PR manažer, který se 25 let pohybuje ve veřejném prostoru, médiích, státní správě a diplomacii.

Jeho příchod zapadá do celkového záměru Newton Media, který chce poskytovat klientům služby od monitoringu médií přes analýzy až ke konkrétním doporučením a návazným PR službám. „Naši klienti po nás stále častěji požadují celková řešení, nestačí jim sledovat obraz, který o nich média vytvářejí, chtějí hned praktické návrhy,“ uvedla k jeho příchodu generální ředitelka Newton Media Petra Mašínová.

Miroslav Konvalina strávil většinu svého profesního života v Českém rozhlase jako redaktor, vedoucí zahraniční redakce, zpravodaj v USA a nakonec také ředitel stanic ČRo 1 – Radiožurnál a Rádio Česko. Byl také šéfem tiskových útvarů čtyř ministrů na dvou ministerstvech – Ministerstvu průmyslu a obchodu a Ministerstvu spravedlnosti. Několik let také vedl Americké centrum při Velvyslanectví Spojených států v Praze.

Miroslav Konvalina, foto: Newton Media
Miroslav Konvalina, foto: Newton Media

-mav-