Konto Bariéry podporuje kampaní Dobrobot.cz

pátek, 30. října 2015, 13:44 Aktuality, Reklama MediaGuru

Konto Bariéry spustilo novou online platformu Dobrobot.cz, jež vyzývá k hledání kreativního způsobu, jak ušetřit nebo vydělat 30 (a více) korun, a jeho sdílení s ostatními. Ušetřené peníze lze poté věnovat prostřednictvím DMS na Konto Bariéry.

Na webu Dobrobot.cz se lze připojit k již existující výzvě, jak ušetřit, nebo si vymyslet způsob vlastní. Svou výzvu mohou uživatelé sdílet prostřednictvím sociálních sítí. Na webu si mohou návštěvníci přečíst také příběhy lidí, kterým Konto Bariéry díky finančním darům pomohlo.

Platformu doprovází i možnost sdílené DMS. Ke každé odeslané dárcovské SMS je možno připojit až tři telefonní čísla přátel, kterým přijde informace o zaslané DMS. Mohou se následně k zaslání dárcovské SMS připojit a podpořit vznik dárcovské vlny.

KV_dobrobot_FINAL_A4_1

KV_dobrobot_FINAL_A4_2

KV_dobrobot_FINAL_A4_3

Dobrobot.cz podpoří komunikace v tisku a na internetu. Do propagace projektu se zapojily i známé osobnosti, například fotograf Goran Tačevski, ekonom Tomáš Sedláček nebo herec a hudebník Vojtěch Záveský. Ti v krátkých videích, kterými provází písničkář Arnošt Frauenberg, ukazují své tipy na ušetření 30 korun.

Kampaň připravila agentura Publicis, web i řetězové DMS společnost Farmhouse, klíčové vizuály nafotil Goran Tačevski. O PR podporu projektu se stará agentura Publicis PR. Platformě Dobrobot.cz pomáhají i stránky Blogerky.cz, čeští blogeři, YouTubeři a Instagrameři.

-stk-