O2 TV Air rozšiří od prosince nabídku a zvýší cenu

čtvrtek, 29. října 2015, 16:44 Aktuality, Internet & Mobil, TV MediaGuru

Od 1. prosince rozšíří O2 svou mobilní televizi O2 TV Air. Programová nabídka se zvýší z 31 kanálů na 58, přibyde O2 Sport v HD rozlišení a navýší se také kapacita pro nahrávání.

Od 1. prosince se tak programová nabídka O2 TV Air vyrovná počtu kanálů, které nabízí běžná O2 TV s tarifem M. "Divákům tak přibydou třeba dokumentární kanály Discovery Channel a National Geographic, zahraniční zpravodajské stanice nebo filmové programy. Děti se mohou těšit také na Disney Channel," uvedl David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností.

Změnu zaznamená také kanál O2 Sport. "Rozhodli jsme se, že zainvestujeme i do našich streamovacích technologií. Díky tomu přineseme od 1. prosince zákazníkům naší mobilní televize O2 Sport také v HD kvalitě," dodává Duroň.

Kromě živého vysílání umožní O2 TV Air M i nahrávání pořadů. Z původních 10 hodin nahrávek týdně navýšilo O2 kapacitu na 100 hodin. Nahrávky budou divákům dostupné po dobu 1 měsíce. Funkce Zpětné zhlédnutí zůstává beze změny - pořady bude stále možné sledovat až 30 hodin po jejich odvysílání.

Službu bude od 1. prosince možné objednat za 399 Kč měsíčně. Stávajícím zákazníkům O2 původní cenu 249 Kč zachová.

Výše uvedené kanály mohou diváci sledovat prostřednictvím mobilní aplikace O2 TV (dříve O2TV Go) nebo přímo na webových stránkách www.o2tv.cz . Cena zahrnuje licenci pro čtyři různá zařízení. Diváci ji mohou využít pro sledování pořadů na stolním počítači, notebooku, tabletu nebo telefonu.

-mav-