Portál JobDnes.cz výrazně změnil svůj vzhled

pátek, 16. října 2015, 07:35 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Katalog nabídek práce JobDnes.cz, který patří do rodiny on-line projektů mediální skupiny Mafra, mění po čtyřech letech vzhled stránek. Uživatelům má umožnit rychlejší orientaci v inzerci a klientům chce nabídnout zvýšený počet odpovědí na zveřejněné volné pracovní pozice.

Na hlavní straně zůstalo ve stejné podobě pouze logo, zbytek prošel větší změnou. Rozcestník nahradilo jednoduché vyhledávání volných pozic podbarvené fotografií pracovníků firem, které hledají nové zaměstnance přes JobDnes.cz. Zcela novou podobu mají i výsledky vyhledávání a detaily inzerátů.

„Chtěli jsme mít na hlavní straně reálné osoby v reálných pracovních pozicích namísto lidí z fotobanky, proto jsme zvolili tuto cestu a chceme ji nabízet našim klientům jako možnost dalšího zviditelnění volných pracovních míst,“ uvedl Vladimír Dubeň, vedoucí obchodního oddělení SME katalogových projektů.

JobDnes.cz je internetový katalog nabídek práce. Každý měsíc ho v průměru navštíví 143 tisíc uživatelů, kteří hledají novou práci (zdroj: NetMonitor), což je o 6 % více než v roce 2014.

jobDNES.cz

-mav-