AKA pořádá seminář pro agentury na veřejné zakázky

pátek, 20. listopadu 2015, 15:01 Aktuality, Reklama MediaGuru

V rámci iniciativy Metodika ZVZ, jejímž cílem je pomoci zadavatelům lépe připravovat výběrové řízení na služby v oblasti komunikace, připravila Asociace komunikačních agentur (AKA) ve spolupráci s poradenskou společností OTIDEA vzdělávací program pro reklamní agentury.

Vzdělávací program je určen uchazečům o veřejné zakázky v oblasti komunikace a marketingu. Úspěšný absolvent jednodenního semináře získá potřebné znalosti pro přípravu nabídky do veřejné zakázky v oblasti komunikace a marketingu a obdrží certifikát „Certifikovaný expert na tvorbu nabídek ve veřejných zakázkách“.

Náplní semináře, který povede Lucie Žilková, vedoucí právního oddělení společnosti OTIDEA, budou mimo jiné témata: jak číst v zadávací dokumentaci, oprávněné požadavky zadavatele, žádost o dodatečné informace – jak upozornit zadavatele na chyby, podání nabídky – na co nezapomenout, co se děje s nabídkou po jejím podání – postup komise, odpověď na žádost o vysvětlení nejasnosti, rozhodnutí o výběru – obrana a další. Seminář bude zakončen závěrečným testem.

„Ve světě, kde zakázky státní správy představují v souhrnu zdaleka největšího zadavatele na trhu, by měl být v každé agentuře alespoň jeden člověk, který ví, jak v případě veřejného tendru postupovat, jak ho vést a administrovat. Certifikované školení nás k tomuto stavu může přiblížit. Certifikace navíc může agenturám časem přinést i reálnou výhodu z pohledu kvalifikačních kritérií veřejných tendrů,“ říká k semináři Michal Charvát, výkonný ředitel AKA.

První termín semináře je 30. listopadu 2015. Přihlášky a detailní informace naleznete zde.

-stk-