Audi komunikuje svůj Ski Team, zaměří se na eventy

úterý, 03. listopadu 2015, 12:01 Aktuality, Marketing MediaGuru

Automobilka Audi již druhým rokem rozvíjí na českém trhu spolupráci se Svazem českých lyžařů, a pokračuje tak ve své podpoře zimních sportů. Audi Ski Team má pro nadcházející zimní sezónu 2015/2016 celkem osm členů, mezi něž patří Šárka Strachová, Ondřej Bank, Tereza Kmochová, Andrea Zemanová, Miroslav Dvořák, Roman Koudelka, Tomáš Kraus a Marek Skála.

S prvními dvěma sportovci – Šárkou Strachovou a Ondřejem Bankem – připravila automobilka i sérii online videí, která jsou pod hashtagy #VaBank a #BezStrachu postupně zveřejňována na sociálních sítích značky. „Cílem těchto aktivit je zviditelnit spolupráci Audi se Svazem českých lyžařů a také podpořit naše sportovní modely – Audi RS a Audi Q7,“ popisuje Jakub Hanuš, marketingový specialista divize Audi. Komunikace je zaměřena pouze na online prostředí, ATL kampaň se na podporu Audi Ski Teamu neplánuje.

Spojení se zimními sporty buduje Audi dlouhodobě – již osm let je partnerem skiareálu Špindlerův mlýn. V prosinci zde otevře v novém designu svůj bar s názvem quattro bar. Komunikovat bude především prostřednictvím eventů, například Audi Ski Opening nebo Audi Snowjam – Světový pohár ve snowboardingu.

-stk-