ETA osloví mladší cílovou skupinu přes Student Agency

pátek, 27. listopadu 2015, 07:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Značka domácích spotřebičů ETA začlení do své předvánoční komunikace i kampaň pro Student Agency. Kampaň bude spuštěna první prosincový den a ukončena ještě před vánočními svátky 23.12.2015. „Klademe si za cíl zaujmout i mladší cílovou skupinu, která vyžaduje i jiný sortiment než náš dosud běžný zákazník,“ vysvětluje ředitelka marketingu ETA Lenka Kleinová.

ETA proto omlazuje svou image a posouvá se do pozice výrobce domácích spotřebičů pro všechny věkové kategorie. Je chce zaujmout např. novinkami v sortimentu malých kuchyňských spotřebičů.

ETA připravila kreativu kampaně Pečeme s vámi i na cestách ve spolupráci s agenturou Digital Brain. Bude probíhat na vnitrostátních i mezinárodních linkách autobusů společnosti Student Agency. „Kromě cestujících v autobusech oslovíme také cestující ve vlacích a díky polepu zadních stran vybraných autobusů také širokou veřejnost,“ doplňuje Lenka Kleinová. Kampaň bude probíhat také online prostřednictvím facebooku , v časopise Žlutý a cestující budou moci zhlédnout i 30“ spot v autobusech. Přímo v autobusech i na prodejních místech Student Agency budou distribuovány letáky a informace o kampani bude uvedena i na vlakových jízdenkách.

Veškeré použité komunikační nástroje budou odkazovat na microsite pecemesvami.cz, která byla vytvořena speciálně pro tuto kampaň.

 peceme s vami

-mav-