Provozovatel Extra.cz uvedl online televizi OneTV

pondělí, 07. prosince 2015, 12:33 Aktuality, Internet & Mobil, TV MediaGuru

Společnost Extra Online Media (EOM), provozovatel webů Extra.cz, G.cz a Extrastory.cz, spustila internetovou televizi OneTV.cz, na které divákům nabízí pořady z vlastní produkce. Projekt má na starosti Nikol Štíbrová.

Základní cílovou skupinou OneTV.cz jsou podle ředitele EOM Tomáše Kačeny všichni aktivní lidé ve věku od 18 do 40 let. Videoportál se má, s ohledem na počet přehrání, stát jedním z lídrů v daném segmentu. „Velmi silně vnímáme, že pro inzerenty je videoreklama přitažlivá a žádaná, zároveň vidíme v daném segmentu díru na trhu i z hlediska obsahového. S OneTV.cz chceme tento prostor vyplnit. Kostru obsahu tvoří vlastní pořady, které vytváří náš vlastní video tým, úspěšní youtubeři a další talentovaní tvůrci. Hned na startu jsme divákům nabídli více než deset pořadů a do budoucna budeme mít několik desítek dalších,“ uvedl Kačena.

Mezi pořady OneTV.cz patří například Laboratoř, ve které moderátor a hudebník Jaro Smejkal na vlastní kůži testuje řadu fenoménů a legend. V pořadu Geniální nápad dvojice youtuberů ukazuje divákům řešení běžných životních situací. K dalším show patří vlasová poradna Hairspiration nebo pořad Cheack Beauty o nejčastějších chybách Češek při líčení, Filmix, který nabízí netradiční pohled na svět filmu, show známé trojice Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva a Martina Pártlová s názvem 3v1, vztahová poradna Dominiky Myslivcové Přiznání, nebo kuchařka Cestožrouti.

„Naším cílem je dosahovat několika milionů přehrání měsíčně, což se po prvních dnech po spuštění ukazuje jako zcela reálné očekáván,“ dodal k cílům Kačena.

OneTV_logo

-mav-