Bohemia Energy nabízí v kampani tenisky Botas 66

středa, 06. ledna 2016, 07:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Alternativní dodavatel elektřiny a plynu Bohemia Energy spustil 4. ledna novou akviziční kampaň na podporu výroční produktové řady Jubileum. Se sloganem „Přeběhněte k nám a ušetřete až 25 %“ láká k sobě nové zákazníky, z nichž první stovka, která uzavře smlouvu online, dostane i pár tenisek Botas 66.

„Tato kampaň by také měla být jakousi pomyslnou tečkou za oslavou našeho 10letého výročí úspěšného působení na energetickém trhu, které jsme si připomínali po celý rok 2015, a proto jsme se rozhodli oslovit zákazníky s výroční produktovou řadou Jubileum,“ říká jednatel Bohemia Energy Jiří Písařík.

BE

Kampaň poběží až do 29. února v televizi, tisku a na internetu. V televizi je k vidění na stanicích skupiny Nova a Prima, a to prostřednictvím reklamních spotů a injektáží ve vybraných pořadech. V tisku využívá Bohemia Energy inzerce, v týdeníku Euro i testimonialy významných obchodních partnerů. Na internetu komunikuje kromě bannerové a FB reklamy také formou speciální microsite, na níž je možné uzavřít smlouvu online.

Kreativní stránku kampaně si vzala na starost reklamní agentura Hullabaloo.

-stk-