Kinosvět nasadí na jaře několik premiérových pořadů

pátek, 29. ledna 2016, 08:20 Aktuality, TV MediaGuru

TV Kinosvět připravila pro své jarní vysílání několik nových pořadů, např. seriál Konspirační teorie: Kde je pravda?, série Podvodníci, FBI: velké případy nebo třináctidílnou kanadskou dokumentární sérii Noční můry – co nahání husí kůži, která nabízí výpravy do světa paranormálních jevů.

Vedle těchto hlavních programových bloků nabídne TV Kinosvět ještě tři profilové dokumentární série: Hry špiónů (premiéra 1. dílu 3. dubna ) – nový pohled na druhou nejstarší profesi světa, na její tajnosti, úspěchy a prohry. Rozzuřená planeta (premiéra 1. dílu je 18. února), která zavede diváky na pouť světem nejextrémnějších přírodních jevů. A nakonec Hodiny hrůzy (premiéra 1. dílu je 18. února), kdy se diváci zase stanou svědky nejhorších katastrof za posledních 100 let. Všechny tři série jsou třináctidílné.

Vlastní výroba bude, kromě jiného, zastoupena dokumentem Hitlerova sbírka v Čechách. Ta nabídne pátrání Jiřího Kuchaře po osudech části Hitlerovy umělecké sbírky ukryté v Čechách. Premiéra 1. dílu je 17. února.

Kinosvet_TV

Z dalších premiér

Národní parky USA: Vybrané přírodní pamětihodnosti a krásy USA tak, jak je vidí a komentují jejich správci a profesionální průvodci národními parky. Premiéra 1. dílu 15. února.

Náš svět: Lidé a příroda z různých míst světa: z polozapomenutých i z těch, na které byla upřena ta největší pozornost. Dobrodružství zdánlivě všedních životů zachycovaná pracovníky University OSN. Premiéra 1. dílu 15. února.

Bezstarostná jízda: švédská popová zpěvačka Mapei, režisér a řidič projedou v kamiónu řadu evropských měst, aby v jejich ulicích natočili hudební klip. Premiéra 1. dílu 26. února.

Gardy a stráže: střihová komentovaná série nabídne pohled na svět čestných stráží a královských a jiných gard tak, jak ho zachycují domácí i zahraniční turisté. Premiéra 1. dílu 5. března.

-mav-