Pavlík ze Stocku bude mít pod sebou marketing Aholdu

pátek, 15. ledna 2016, 12:00 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Petr Pavlík se stane od června členem nejvyššího vedení společnosti Ahold v České republice. Nastoupí na pozici SVP Marketing, Format & Merchandising. Již od začátku února se bude podílet na rozsáhlém nástupním programu a bude také zapojen do plánování veškerých obchodních aktivit. Od června pak Petr Pavlík převezme pozici od Sebastiaana de Jonga, který se v rámci společnosti přesune do skupiny Ahold.

Petr Pavlík
Petr Pavlík

„Jednou z mých priorit bude posílení dlouhodobých obchodních partnerství s lokálními dodavateli. Sleduji také aktivity Nadačního fondu Albert a projektu Zdravá 5 a těším se na budoucí spolupráci i v této oblasti,“ říká ke svým plánům Petr Pavlík.

Petr Pavlík vedl posledních pět let jako generální ředitel plzeňskou likérku Stock Plzeň – Božkov. Současně vedl obchodní sdružení výrobců lihovin, které přispívalo k potírání černého trhu s lihovinami. Předtím pracoval v londýnské centrále potravinářské a drogistické společnosti Reckitt Benckiser s globální odpovědností a vedl také dceřiné firmy v Belgii a Lucembursku. Během prvních deseti let své kariéry pak Petr působil na různých marketingových a obchodních pozicích v nadnárodní společnosti Procter & Gamble.

-stk-