Atmedia spouští HbbTV kampaň pro Hyundai

pátek, 26. února 2016, 14:36 Aktuality, TV MediaGuru

Mediální zastupitelství Atmedia dokončilo přípravy na spuštění své první kampaně s využitím platformy HbbTV. Pilotní kampaň startuje na vybraných tematických stanicích v pátek 26. února ve spolupráci s Digital Broadcasting a Prague Digital TV.

Pilotní kampaň bude probíhat na terestricky šířených stanicích z portfolia společnosti, která je obchodně zastupuje. Konkrétně jde o stanice Relax, Rebel, Retro, Kino Svět a TV Praha. Technickou stránku projektu v podobě tvorby aplikace má na starosti společnost Mautilus.

Klientem je automobilka Hyundai. V rámci HbbTV aplikace si bude moci divák prohlédnout interiér vozu Hyundai Tucson, zhlédnout několik videí ve videogalerii nebo projevit zájem o testovací jízdu zadáním svého telefonního čísla v aplikaci HbbTV.

„V HbbTV vidíme velký komerční potenciál a věříme, že se pilotní projekt setká s úspěchem jak na straně televizních stanic, tak na straně klienta. HbbTV chceme postupně realizovat také na dalších tematických stanicích, které zastupujeme“, sdělila Iva Pantůčková, obchodní ředitelka Atmedia.

-mav-