Do agentury Bubble nastupují Kašpárek a Höfer

čtvrtek, 18. února 2016, 11:38 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Do obsahové agentury Bubble nastoupil copywriter Jakub Kašpárek a na pozici Head of Project  Management Tomáš  Höfer. Tím se tým agentury rozšiřuje na 32 lidí, za posledních dvanáct měsíců přibylo celkem třináct nových zaměstnanců.

Tomáš Höfer a Jan Kašpárek v agentuře Bubble
Tomáš Höfer a Jan Kašpárek v agentuře Bubble

Jakub Kašpárek přichází do Bubble na pozici anglického copywritera z Boomerang Publishing, kde jako editor pracoval převážně na online verzi magazínu ČilliChilli pro mobilního operátora Vodafone. Předtím působil jako překladatel, lektor angličtiny a spravoval obsah pro Global Payments Europe. V Bubble se stane součástí editorského týmu, který se bude zaměřovat na větší obsahové projekty. Bude se také podílet na pravidelné komunikaci pro různé značky, například pro Kellys Bicycles.

Tomáš Höfer do Bubble zamířil z Kindred Group, kde pracoval jako team leader pro celou digitální produkci SpaceBar. V Bubble bude mít na starosti všechny webové projekty. V tomto směru zastane práci, kterou dosud vykonával Lukáš Kořínek, který se díky tomu bude moci více věnovat strategickému vedení agentury.

-stk-