Sport propojí tisk a online v projektu Rozhýbané noviny

pondělí, 22. února 2016, 10:11 Aktuality, Internet & Mobil, Tisk MediaGuru

Deník Sport v souvislosti s jarní částí fotbalové Synot ligy uvede projekt s názvem Rozhýbané noviny. Sport se díky němu už od pondělí 22. února stane prvním deníkem v Česku, který propojí printový a onlinový svět.

Na smartphonu je možné stáhnout si od pondělí 22.2. aplikaci iSport.cz, namířit kameru smartphonu na označené fotografie v novinách a uživatelům se automaticky spustí audiovizuální obsah, který doplní konkrétní článek o další informace. Především pak o videa z fotbalové Synot ligy, na která má iSport.cz exkluzivní webová práva.

„Je to jedinečná šance, jak z našich čtenářů udělat rovnou i diváky. Navíc věříme, že tento projekt osloví i inzerenty. Také pro ně je to možnost jak daleko kreativněji propagovat na stránkách novin své produkty,“ říká Lukáš Tomek, šéfredaktor integrovaného newsroomu Sportu.

Rozhybane noviny

Sport je jediným sportovním denním periodikem v zemi. Projekt Rozhýbané noviny se bude týkat i jeho nedělního vydání a pátečního suplementu Sport Magazín, který pravidelně čte 370 000 čtenářů.

-mav-