Stream.cz zařadí Červeného trpaslíka a jiné sitcomy

pondělí, 01. února 2016, 12:11 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Stream.cz rozšiřuje nabídku svých pořadů, vedle původní produkce zařadí i zahraniční seriály a filmy, mimo jiné i Červeného trpaslíka, Naprosto dokonalé, Jak nežít svůj život, na podzim přidá epizody Malé Velké Británie.

Na sitcomy z produkce BBC získal Stream.cz půlroční licence. Od 1. února do 30. července bude možné sledovat s českým dabingem 32 epizod komediální série Naprosto dokonalé (Absolutely Fabulous), 19 epizod Jak nežít svůj život (How Not to Live Your Life) a 52 epizod Červeného trpaslíka (Red Dwarf), které od 31. března do 30. září doplní zbylých devět epizod a 22 epizod Malé Velké Británie (Little Britain).

Kromě britských seriálů uvede Stream.cz v průběhu února bezplatně také čtyři snímky z minulých ročníků festivalu Jeden svět. Jedná se o investigativní dokument O trhu s orgány, drama Banány na pokračování, které získalo ocenění na 14. ročníku v kategorii Máte právo vědět, sondu dánského filmaře Miki Mistratiho Podezřelá čokoláda a film Ti druzí, poukazující na ničivé dopady turistického ruchu na život tradičních komunit.

Z původní produkce přibude čtvrtá řada reality show Zpátky na vrchol, populárně-naučné týdeníky Svět zítřka a Tisíce lidí zajímá nebo premiérové díly pořadu Jídla s.r.o. 

-stk-